
Трековий світильник SSB-TR1501
SSB-TR1501Компактний трековий світильник SSB-TR1501 від SSB Light. Потужність 15 Вт, світловий потік 1650 lm. Універсальне рішення для будь-яких приміщень.
Основні характеристики
Світловий потік
1650 lm
Споживана потужність
15 Вт
Кольорова температура
3000-4000 K
Особливості
| Світловий потік | 1650 lm |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Колірна температура | 3000-4000 K |
| Вхідна напруга | 190-250В, 50 Гц |
| Індекс передачі кольору | ≥90 CRI |
| Кут розсіювання | 15°, 24°, 36° |
| Довжина | 115 мм |
| Колір | Чорний, Білий |
Залишити заявку
Продукт:
Трековий світильник SSB-TR1501 (SSB-TR1501)