
Трековий світильник TR-3201
SSB-TR3201Трековий світильник TR-3201 від SSB Light. Потужність 32 Вт, світловий потік 3520 lm. Найпотужніший у серії для великих приміщень.
Основні характеристики
Світловий потік
3520 lm
Споживана потужність
32 Вт
Кольорова температура
3000-4000 K
Особливості
| Світловий потік | 3520 lm |
| Споживана потужність | 32 Вт |
| Колірна температура | 3000-4000 K |
| Вхідна напруга | 190-250В, 50 Гц |
| Індекс передачі кольору | ≥90 CRI |
| Кут розсіювання | 15°, 24°, 36° |
| Довжина | 170 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Колір | Чорний, Білий |
Залишити заявку
Продукт:
Трековий світильник TR-3201 (SSB-TR3201)