
Трековий світильник SSB-TR2401
SSB-TR2401Трековий світильник SSB-TR2401 від SSB Light. Потужність 24 Вт, світловий потік 2640 lm. Ідеальний для комерційних та житлових приміщень. Кут розсіювання 15°, 24°, 36°.
Основні характеристики
Світловий потік
2640 lm
Споживана потужність
24 Вт
Кольорова температура
3000-4000 K
Особливості
| Світловий потік | 2640 lm |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Колірна температура | 3000-4000 K |
| Вхідна напруга | 190-250В, 50 Гц |
| Індекс передачі кольору | ≥90 CRI |
| Виробник світлодіодів | Cree, Epistar |
| Кут розсіювання | 15°, 24°, 36° |
| Довжина | 135 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Колір | Чорний, Білий |
Залишити заявку
Продукт:
Трековий світильник SSB-TR2401 (SSB-TR2401)