Світильник врізний SSB-DL-ADJ-10W-WHITE
SSB-DL-ADJ-10W-WHITE
Врізний
Основні характеристики
Світловий потік
800 lm
Споживана потужність
10 Вт
Кольорова температура
4000 К
Особливості
Світловий потік800 lm
Споживана потужність10 Вт
Колірна температура4000 К
Розміщення джерела живленнязовнішній
Вхідна напруга190 - 250В, 50 Гц
Індекс передачі кольору≥90 CRI
Виробник світлодіодівCree, Epistar
МатеріалАлюміній, Пластик
Висота78 мм.
Діаметр світильника65 мм.
Врізний діаметр72 мм.