
Світильник врізний SSB-DL-ADJ-10W-WHITE
SSB-DL-ADJ-10W-WHITEВрізний
Світильник врізний SSB-DL-ADJ-10W-WHITE. Сконструйований для внутрішнього освітлення офісів, магазинів і торгових центрів.
Основні характеристики
Світловий потік
800 lm
Споживана потужність
10 Вт
Кольорова температура
4000 К
Особливості
| Світловий потік | 800 lm |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Колірна температура | 4000 К |
| Розміщення джерела живлення | зовнішній |
| Вхідна напруга | 190 - 250В, 50 Гц |
| Індекс передачі кольору | ≥90 CRI |
| Виробник світлодіодів | Cree, Epistar |
| Матеріал | Алюміній, Пластик |
| Висота | 78 мм. |
| Діаметр світильника | 65 мм. |
| Врізний діаметр | 72 мм. |
| Колір | Чорний, Білий |
Залишити заявку
Продукт:
Світильник врізний SSB-DL-ADJ-10W-WHITE (SSB-DL-ADJ-10W-WHITE)