
Світильник врізний DL-R LDC368
DL-R-LDC368Врізний
Світильник врізний DL-R LDC368. Сконструйований для внутрішнього освітлення офісів, магазинів і торгових центрів.
Основні характеристики
Світловий потік
1200 lm
Споживана потужність
12 Вт
Кольорова температура
3000 - 5000 К
Особливості
| Світловий потік | 1200 lm |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Колірна температура | 3000 - 5000 К |
| Розміщення джерела живлення | зовнішній |
| Вхідна напруга | 190 - 250В, 50 Гц |
| Індекс передачі кольору | ≥90 CRI |
| Виробник світлодіодів | Epistar |
| Матеріал | Алюміній, Пластик |
| Висота | 29 мм. |
| Діаметр світильника | 99 мм. |
| Врізний діаметр | 105 мм. |
| Колір | Чорний |
Залишити заявку
Продукт:
Світильник врізний DL-R LDC368 (DL-R-LDC368)