
Накладний світильник SM-521L
SM-521LНакладний
Накладний світильник SM-521L. Сконструйований для внутрішнього освітлення офісів, магазинів і торгових центрів.
Основні характеристики
Світловий потік
3000 lm
Споживана потужність
30 Вт
Кольорова температура
3000 - 5000 К
Особливості
| Світловий потік | 3000 lm |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Колірна температура | 3000 - 5000 К |
| Розміщення джерела живлення | зовнішній |
| Вхідна напруга | 190 - 250В, 50 Гц |
| Індекс передачі кольору | ≥90 CRI |
| Виробник світлодіодів | Epistar |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота | 170 мм. |
| Діаметр світильника | 145 мм. |
| Вага | 650 г. |
| Колір | Чорний |
Залишити заявку
Продукт:
Накладний світильник SM-521L (SM-521L)