Накладний світильник SD124-L-White-25W
SD124-L-WHITE-25WНакладний
Основні характеристики
Світловий потік
2250 lm
Споживана потужність
25 Вт
Кольорова температура
4000 К
Особливості
| Світловий потік | 2250 lm |
| Розміщення джерела живлення | зовнішній |
| Вхідна напруга | 190 - 250В, 50 Гц |
| Індекс передачі кольору | ≥90 CRI |
| Виробник світлодіодів | Cree, Epistar |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота | 155 мм. |
| Діаметр світильника | 132 мм. |