
Накладний світильник SD124-L-Black-25W
SD124-L-BLACK-25WНакладний
Накладний світильник SD124-L-Black-25W. Сконструйований для внутрішнього освітлення офісів, магазинів і торгових центрів.
Основні характеристики
Світловий потік
2250 lm
Споживана потужність
25 Вт
Кольорова температура
4000 К
Особливості
| Світловий потік | 2250 lm |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Колірна температура | 4000 К |
| Розміщення джерела живлення | зовнішній |
| Вхідна напруга | 190 - 250В, 50 Гц |
| Індекс передачі кольору | ≥90 CRI |
| Виробник світлодіодів | Cree, Epistar |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота | 155 мм. |
| Діаметр світильника | 132 мм. |
| Колір | Чорний |
Залишити заявку
Продукт:
Накладний світильник SD124-L-Black-25W (SD124-L-BLACK-25W)