
Накладний світильник SD115-L-Black-15W
SD115-L-BLACK-15WНакладний
Накладний світильник SD115-L-Black-15W. Сконструйований для внутрішнього освітлення офісів, магазинів і торгових центрів.
Основні характеристики
Світловий потік
1350 lm
Споживана потужність
15 Вт
Кольорова температура
4000 К
Особливості
| Світловий потік | 1350 lm |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Колірна температура | 4000 К |
| Розміщення джерела живлення | зовнішній |
| Вхідна напруга | 190 - 250В, 50 Гц |
| Індекс передачі кольору | ≥90 CRI |
| Виробник світлодіодів | Cree, Epistar |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота | 120 мм. |
| Діаметр світильника | 110 мм. |
| Колір | Чорний |
Залишити заявку
Продукт:
Накладний світильник SD115-L-Black-15W (SD115-L-BLACK-15W)