
Накладний світильник SM-SD3001
SM-SD3001Накладний
Накладний світильник SM-SD3001. Сконструйований для внутрішнього освітлення офісів, магазинів і торгових центрів.
Основні характеристики
Світловий потік
2400 lm
Споживана потужність
30 Вт
Кольорова температура
3000 - 5000 К
Особливості
| Світловий потік | 2400 lm |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Колірна температура | 3000 - 5000 К |
| Розміщення джерела живлення | зовнішній |
| Вхідна напруга | 190 - 250В, 50 Гц |
| Індекс передачі кольору | ≥90 CRI |
| Виробник світлодіодів | Epistar |
| Матеріал | Алюміній |
| Висота | 192 мм. |
| Діаметр світильника | 170 мм. |
| Колір | Чорний |
Залишити заявку
Продукт:
Накладний світильник SM-SD3001 (SM-SD3001)