Накладний світильник SD124-L-Black-25W
SD124-L-BLACK-25W
Накладний
Основні характеристики
Світловий потік
2250 lm
Споживана потужність
25 Вт
Кольорова температура
4000 К
Особливості
Світловий потік2250 lm
Споживана потужність25 Вт
Колірна температура4000 К
Розміщення джерела живленнязовнішній
Вхідна напруга190 - 250В, 50 Гц
Індекс передачі кольору≥90 CRI
Виробник світлодіодівCree, Epistar
МатеріалАлюміній
Висота155 мм.
Діаметр світильника132 мм.