Накладний світильник SD115-L-Black-15W
SD115-L-BLACK-15W
Накладний
Основні характеристики
Світловий потік
1350 lm
Споживана потужність
15 Вт
Кольорова температура
4000 К
Особливості
Світловий потік1350 lm
Споживана потужність15 Вт
Колірна температура4000 К
Розміщення джерела живленнязовнішній
Вхідна напруга190 - 250В, 50 Гц
Індекс передачі кольору≥90 CRI
Виробник світлодіодівCree, Epistar
МатеріалАлюміній
Висота120 мм.
Діаметр світильника110 мм.